Hodnocení autora

Muscletech je prostě světovou TOP značkou, která umí udělat ty nejkvalitnější produkty. Nitrotech je chuťově naprosto skvělý, nepřáší, velmi lehce se rozmíchává a nehoustne ve vodě. Navíc ve 4,5kg balení, které máme u nás na shopu, vyjde levněji než ochucené syrovátky od "levných" značek.

9
Chuť
9
Rozmíchatelnost
9
Konzistence

Syrovátkový protein Nitrotech od společnosti Muscletech si rozhodně zaslouží pozornost. Výsledky, které Muscletech uvádí u svých studií, jsou naprosto neuvěřitelné. Co se skrývá za tímto úspěchem?

Hlavně to hydro

Dovolím si říct, že složením je tento protein úplně jinde, než na co jsme zvyklí v našich končinách. Bohužel spousta lidí, díky masivní reklamě pravých českých výrobků, ani neví, že existují i značky, které pouze neochucují syrovátku, ale také své produkty vyvíjí.

„Já ho momentálně volím především ke snídaní do vloček, kde mě rychlé bílkoviny dostanou z nočního katabolismu a ty pomalejší naopak udrží hladinu aminokyselin. Velké plus dávám zastoupení trávicích enzymů a nízkému obsahu tuků a cukrů!!!“ Luboš Chládek NABBA / WFF

Nitrotech je díky jeho složení – Syrovátkový izolát, syrovátkový koncentrát a syrovátkový hydrolyzát – velmi „rychlým“ proteinem, který se hodí jako potréninková suplementace, ale dobře poslouží i na ranní nastartování proteosyntézy. Výrobce uvádí, že protein obsahuje mnohem vyšší podíl BCAA oproti konkurenci, přesněji tedy 6.9g oproti 5.5g. BCAA nejsou přidávány, toto množství je dosaženo pouze kombinací syrovátkových forem.

3g kreatinu navíc

Kreatin v proteinech je hodně spekulativní a spousta lidí této kombinaci nevěří, navíc když Nitrotech obsahuje pohý 1g cukrů, které se přece starají o zvýšení hladiny inzulinu v anabolickém okně. Můžeme vás uklidnit, protože díky obsahu 3,2g leucinu v každé dávce se inzulin zvýší také a umožní tak lepší prostupnost pro kreatin do svalových buněk.

Co na to kulturisti?

„Co se týče příchuti, tak je to oproti všem čokoládám opravdu přijemná změna a ani nepusobí příliž sladce, takže se hned nepřepije. Vzhledem k jeho složení, kde jsou zastoupeny jak rychle vstřebatelné bílkoviny, tak i ty pomalé, najde svoje využití především v období ihned po probuzení, nebo po tréninku na rychlé doplnění aminokyselin. Já ho momentálně volím především ke snídaní do vloček, kde mě rychlé bílkoviny dostanou z nočního katabolismu a ty pomalejší naopak udrží hladinu aminokyselin. Velké plus dávám zastoupení trávicích enzymů a nízkému obsahu tuků a cukrů!!!“ Luboš Chládek NABBA / WFF

A co na to my?

Nám nezbývá než souhlasit. Víc, než jsme napsali do Hodnocení autora, by bylo opravdu zbytečné. Nitrotech byl a ještě dlouho bude tím nejlepším, co se dá dnes sehnat, a navíc teď i za cenu méně kvalitních proteinů.

Kup Nitrotech za skvělou cenu

Komentuj

Komentář