V článku SOUTĚŽ!!! POZNÁŠ BODYBUILDERA ZA MLADA? jsme zveřejnili fotky osmi bodybuilderů z jejich mladých let. Teď už víme, že se tito kulturisti a bodybuildeři se svaly nenarodili. Za jejich úspěchem je spousta let dřiny. Kdo se tedy skrýval pod čísly 1 – 8?

1 – Lazar Angelov

lazar angelov za mladaLazar-Angelov-fitness-magazin

Jeden z nejznámějších fitness modelů a velký propagátor naturálního bodybuildingu. Skutečný ektomorf (v poslední době je velmi moderní ze sebe dělat ektomorfa, i když máte 160cm a 90Kg, pozn. autora), který se v mládí věnoval basketbalu, ovšem později našel zalíbení v bodybuildingu a tu popisuje jako nejlepší rozhodnutí v jeho životě. Momentálně je po operacích obou kolen a loktů.

2 – Phil Heath

2 Phil-Heath-fitness-magazin

Stejně jako Lazar Angelov se Phil Heath věnoval basketbalu, ovšem později se rozhodl pro kariéru bodybuildera. Jeho cíl byl jasný – dosáhnout na titul Mr. Olympia. Tento titul také získal a nebylo to jednou. V roce 2014 se stal Mr. Olympia už po páté, když na finálových prknech porazil Kaie Greena.

3 – Kai Greene

3kai-greene-fitness-magazin

Kai Greene je především známý svými originálními vystoupeními ve volných sestavách. Jeho posledním vítězstvím je Arnold Classic 2016, bohužel nikdy nezískal titul Mr. Olympia. V roce 2011 jej předběhli Phil Heath a Jay Cutler, v letech 2012 – 2015 se musel spokojit s druhým místem za hvězdným Philem Heathem. Kai Greene získal také vlastní řadu suplementů u společnosti Dynamik muscle.

4 – Simeon Panda

4 Simeon Panda transformation

Londýnský fitness model, motivátor a ambassador značek MyProtein a Protein Bites. Jeho příběh o začátcích je učebnicový. Když mu bylo 16, byl, jak píše, kost a kůže. Na škole ale potkával kluka, který byl fakt velký a vyrýsovaný. Zeptal se ho, kde k těm svalům přišel, jak to všechno zvládl. Dostalo se mu odpovědi, že si prostě koupil domů nějaké závaží a cvičí doma. Tak si Simeon koupil závaží a cvičil doma. K tomu můžeme snad jen dodat: „Je to jednoduché, stačí jenom chtít.“

5 – Ulisses Williams, Jr.

5 ulissess-fitness-magazin

Ulissess je jedním z nejvíce respektovaných bodybuilding trenérů na světě. Mezi jeho úspěchy patří 2x vítězství v Musclemania SuperBody Pro a 2x 1. místo na Musclemania World Pro. Stejně jako Lazar Angelov je velkým propagátorem naturálního bodybuildingu. Díky velmi inovativnímu přístupu k cvičebním a dietním plánům získal obrovský věhlas po celém světě. Jeho články se objevují v předních světových magazínech, jako například REPS Magazine, Mens Health, Musclemag, Muscle & Fitness nebo FLEX Magazine.

6 – Jason IsaacJayCutler

6 jay-cutler-fitness-magazin

Americký profesionální kulturista a čtyřnásobný vítěz Mr. Olympia (2006, 2007, 2009 a 2010) a trojnásobný vítěz Arnold Classic (2002, 2003 a 2004). Díky těmto vítězstvím se zařadil mezi největší jména kulturistiky. Momentálně se Jay věnuje svému businessu a to výrobě svých vlastních suplementů Cutler nutrition.

7 – Gregg Valentino

7 gregg-valentino-fitness-magazin

Gregg Valentino, často označovaný jako nejnenáviděnější bodybuilder na světě, je znám hlavně díky přesypaným pažím. Ze různých zdrojů jsme zjistili, že po 23 letech naturálního tréninku začal s dopingem a nezvolil úplně nejlepší cestu. Cílem mělo být vytvoření největší paže na světě. To se mu zřejmě povedlo, i proto se zrodil také dokument „The Man Whose Arms Exploded“ – Muž, jehož paže explodovala. Dokument je nejen o hrozbě samotných steroidů, ale také o jejich injekční aplikaci. Gregg nebral ohledy ani na steroidy ani na sterilizaci, proto dostal velmi ošklivý zánět do levého bicepsu. Ruku zachránili za cenu doslova odříznutí kusu poškozené tkáně.

8 – Kevin Levrone

8 kevin-levrone-fitness-magazin

Americký profesionální bodybuilder, muzikant a herec. Se svými 23 vítězstvími v IFBB profesionálních soutěžích držel rekord až do roku 2004, kdy jej předběhl Ronnie Coleman. I přes to, že byl Levrone tolik úspěšný v soutěžích, nikdy nedosáhl na titul Mr. Olympia, zato získal 2x první místo na Arnold Classic v roce 1994 a 1996. Jako herec se „proslavil“ například ve filmech Blacklash, Redline a v seriálu Burning Hollywood.

Sypání nakoupíš na obchod.sypači.cz

Komentuj

Komentář