Hodnocení autora

Muscle Pharm Combat Protein je naprosto skvělou volbou pro užívání v pozdějších hodinách. Kdo má rád babiččin štrůdl, ať kupuje příchuť Cinnamon bun, kdo má rád klasiku, ocení čokoládu a vanilku.

9
Konzistence
9
Chuť
9
Rozmíchatelnost

Společnost Muscle Pharm se snaží být stále o krok napřed před konkurencí a my už po pár dávkách vícesložkového proteinu Combat Protein můžeme říct, že se jim to velice daří. Pojďme se tedy nejprve podívat, co tento proteinový prášek obsahuje.

Muscle pharm uvádí 5 hlavních složek:

1. ČÁSTEČNĚ HYDROLYZOVANÝ SYROVÁTKOVÝ PROTEIN

Naštěpený na rychle vstřebatelné peptidy, pumpuje svaly prorůstovými aminokyselinami nejvyšším tempem.

2. IZOLÁT SYROVÁTKOVÉHO PROTEINU

Rychle vstřebávající se protein díky své nejčistší formě, palivo pro budování čisté svalové hmoty

3. KONCENTRÁT SYROVÁTKOVÉHO PROTEINU

Obsahuje reálne subfrakce syrovátkového proteinu pro podporu regenerace, růstu svalů a imunity

4. VAJEČNÝ ALBUMIN

Koktejl středně rychle vstřebatelných aminokyselin, bcaa a argininu podílejících se na hormonální produkci a růstu svalové hmoty

5. MICELÁRNÍ KASEIN

Tráví se pomalu a krmí svaly živinami po dlouhou dobu.

 

 PŘIDANÉ BCAA A GLUTAMINprotein musclepharm fitness suplementy

BCAA, neboli větvené aminokyseliny, jsou nezbytnou součástí života sportovců a aktivních jedinců díky téměř 1/3 obsahu z celkového množství aminokyselin ve svalových bílkovinách. Hrají hlavní roli při opravě a růstu svalových vláken. Protože si je tělo nedokáže vyrobit samo, musí se tyto aminokyseliny získávat ze stravy a doplňků.

L-Glutamine podporuje imunitní systém a svalovou regeneraci. V kombinaci s Glutaminem podporuje také svalový růst.

60mg přidaných enzymů pro lepší vstřebatelnost a stravitelnost.

Díky tomuto jedinečnému složení a hlavně velmi kvalitních surovinám, ze kterých se tento protein vyrábí, dostane tělo přesně to, co potřebuje a to po dobu až osmi hodin. Proto je lepší tento protein zařadit spíše do večerních hodin, aby se dal využít jeho potenciál.

Jak nám chutnalo?

Vyzkoušeli jsme příchutě Chocolate Milk a Cinnamon Bun a musíme říct, že Muscle Pharm umí. Kdo zná legendu Syntha-6 od BSN, byl by velmi spokojený právě s čokoládovou příchutí, protože chutě jsou velmi blízko. Kdo má rád spíš babiččin štrůdl, je Cinnamon Bun tou nejlepší volbou.  Protein nepráší, velmi dobře se rozmíchává a to i v malých shakerech.

Závěrem je nutno dodat, že společnost Muscle Pharm se snaží o naprostou transparentnost, proto si produkty nechávají testovat v nezávislých zařízeních.

Tyto výsledky jsou dostupné nejen na jejich stránkách, ale také u každého produktu na našem obchodě, který těmito testy prošel.

Výsledek pro Musclepharm Combat Protein Powder – Skořice

Výsledek pro Musclepharm Combat Protein Powder – Čokoláda

Kup na sypaci.cz

 

Komentuj

Komentář